Usunięcie zmiany skórnej z policzka i nosa

Czy istnieją miejsca z ktorych nie da sie wyciciac zmiany skornej? Moje znamie łojowe umiejscowione jest na policzku. niestety kawalek jego wychodzi rowniez na nos a dokladniej jakby na ''dziurke od nosa'' i jest tez na zgieciu. czy przez to moga byc jakies problemy z wycieciem? bardzo mi zalezy na usunieciu tego nie tylko ze wzgledow estetycznych lecz takze zdrowotnych ponieewaz znamie od pewnego czasu zaczelo mnie swędzieć.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Trudno się wypowiedzieć na temat możliwości usunięcia zmiany skórnej, której się nie widzi. Z opisu wydaje się, że będzie to możliwe, ale konieczna jest konsultacja chirurga. Wspólnie przeanalizujecie Pańśtwo wszystkie za i przeciw oraz ewentualne konsekwencje usunięcia zmiany i podejmiecie decyzję co do leczenia.