Bezbolesne zmiany skórne na prąciu

Witam. mam 15 lat i zaobserwowałem zmiany skórne na prąciu. Pojawiły się tam małe krostki (prawie niewidoczne), koloru skóry, nie swędzą, nie bolą. co to jest i jak się tego pozbyć? (dodam że w ciągu pół roku pojawiło się ich więcej i są bardzo blisko siebie)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety podał Pan zbyt mało informacji, by wypowiedzieć się o potencjalnej przyczynie opisanych zmian. Przede wszystkim proszę napisać gdzie one dokładnie występują. Jeśli bowiem na trzonie prącia to najpewniej są to plamki Fordyce'a (objawem zaburzeń pracy gruczołów łojowych).