Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Małe, białe krosty i czerwona plamka na żołędzi penisa

Witam, mam 12 lat i od pewnego czasu na moim Penisie pojawiły się jakieś malutkie białe krosteczki i na żołędziu pojawiła się mała czerwona plamka. Co to może być?
12 LAT ponad rok temu

Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane zmiany mogą być grudkami perlistymi prącia lub plamkami Fordyce'a. Zmiany tego typu stanowią jedynie defekt kosmetyczny. Plamka na żołędzi może być efektem podrażnienia lub infekcji. Powinieneś porozmawiać o swoim problemie z rodzicami. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam,
przydałyby się zdjęcia.
Z opisu wynika, że na napletku są przerośnięte gruczoły łojowe (uroda) a na żołędzi niewielki naczyniak (nic poważnego).
Zmiany wymagają oceny dermatologa.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy