Białe krosty na penisie i domowy sposób leczenia

Mam dziwne chrosty na penisie oraz biale chrosty pod nim jak mozna ujzec na zdjeciu w linku nizej http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/937cdd8d1f9f6d15.html. Czy jest to grozne i jezeli nie czy da sie to wyleczyc w "domowy" sposob. Jezeli zdjecie ukaze sie male nalezy na nie kliknac z gory dziekuje !
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety załączony link nie prowadzi do zdjęcia. Białe krosty na penisie to zwykle prosaki lub plamki Fordyce'a. Są to zmiany typu łagodnego i stanowią jedynie defekt kosmetyczny. Nie można wykluczyć innego rodzaju zmian. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.