Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pogrubiona żyła na penisie podczas wzwodu

Witam,mam dwa pytania odnośnie moich genitaliów: 1/podczas wzwodu na wierzchu penisa mam grubą żyłę.czy mam sie obawiać czegoś? Ponizej link do zdjęcia. Martwię się też bo na penisie mambiale chrostki (widać je na tym zdjeciu). czy da się je usunąc? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5a88e7d3d4a605d9.html 2/podczas wzwodu mam skrzywionego penisa? Jak moge go wyprostowac? Ponizej zdjecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da7ea7e7bc55b30e.html Dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane zmiany wymagają oceny specjalisty urologa. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy