Usunięte znamię a czerniak

Witam! Usunięto mi znamię- naevus pigmentosus epidermo- dermalis dysplasticus et partim cellularis. Wykonano preparaty z głębszych warstw bloczka i zmiana się okazała zmianą w kierunku czerniaka. Nie stwierdzono na 100% że to już czerniak. Nie wiem, co o tym myśleć, bo histopatolog zalecił poszerzenie marginesu ale żadnej wzmianki o nacieku. Czy może to być jeszcze zmiana przednowotworowa czy raczej już czerniak?
ponad rok temu

Witam,
to pytanie do histopatologa wykonującego badanie. Ku czemu bardziej skłania go to co widzi. Tak czy inaczej w takim przypadku trzeba poszerzyć margines cięcia i ponownie zbadać materiał.
Pozdrawiam