Usuwanie blizn po pieprzyku na skórze

Witam, chciałabym usunąć pieprzyka który znajduje się na czole, dokładniej na srodku. Ma ok 0,3-0,5mm, lekarz dermatolog powiedział mi ze można go usunąć tylko chirurgicznie (i zostanie po nim blizna) bo laserem nie da się usunąć całego barwnika. Czy po wycięciu zostanie duży, widoczny slad? Jeśli tak, to czy da się go jakos zmniejszyć? Pozdrawiam

Bliznę po usunięciu chirurgicznym znamienia można odpowiednio pielęgnować np. żelem silikonowym Dermatix, następnie można w znacznym stopniu ją zredukować, a w niektórych przypadkach nawet usunąć przy użyciu lasera CO2.