Usuwanie zeza a powieka

Witam. Pisze w sprawie przymknieta powieki. Otóż 3 lata temu miałam operacje zeza i od tego czasu moja powieka jest przymknieta. Lekarka mówi ze oko było zawsze mniejsze,ale jakoś przez zeza nie było to widoczne. Teraz bardzo rzuca się w to w oczy co z tym zrobić ?

Aleksander Ropielewski

Skontaktować się z okulistą odnośnie konieczności i możliwości leczenia opadania powieki.