Uszkodzenia mieszków włosowych

od jakiegos czasu zauwazylem ze gdy myje wlosy i przejade dlonia po glowie i myje wlosy to na rece dosc sporo wlosow mi zostaje....bylem ju u trychologa jakies poltora miesiaca temu i powiedzial ze mieszki sa uszkodzone ....przypisal mi nastepujace leki jakie mam kupic :chela mag b 6, witamina b,zincuprin,omega 3 z naturelli ,amocon forte i kupilem rowniez srodek firmy MonRin do wcierania i szampon specjalny...minelo juz troche czasu i martwi mnie to....ze nie ma poprawy...co dalej?jak zatrzymac

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej.
Bardzo pomocne sa zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy oraz Dr Cyj. Zabiegi te wykonuje się w serii zabiegów.