Uszkodzenie łąkotki a artroskopia kolana u 36-letniej osoby

dzien dobry, jestem po artroskopi kolana lewego, okazało się że było uszkodzenie łękotki przyśrodkowej, uszkodzenie rogu łękotki tylnej,uszkodzenie chrząstki kłykcia przyśrodkowego kości udowej i piszczelowej lewej II/III stopnia, chondromelacja rzepki kolana lewego I/II stopnia, i zabieg był 03.06.2015 rok i bede musiał znowu przyjac zastrzyk w kolano(srodek uzupelniania mazi stawowej)?

Witam!!!
Zabieg atroskopowy - nie uzdrowił Panu kolana
nie znam opisu zabiegu - prawdopodobnie można było naprawić MM (łąkotkę przyśrodkową) - lub jej kawałek usunąć, zrobić np. mikrozłamania chrząstki w celu pobudzenia jej do regeneracji
prawdopodobnie będzie Pan potrzebował viskosuplementacji - np w celu "nasmarowania" kolana, oraz rehabilitacji