Uszkodzenie łąkotki a operacja
Witam.Po badaniu USG stwierdzono u mnie podejrzenie uszkodzenia rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej lewego stawu kolanowego. Następnie lekarz skierował mnie na rezonans magnetyczny kolana. Wynik badania się pokrywa się z USG czyli drobne zmiany zwyrodnieniowe rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej. Mam pytanie czy potrzebna jest operacja. ? Jakie będą skutki uboczne jeśli nie poddam się operacji ?

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Nie kwalifikuje się pacjentów do zabiegu operacyjnego tylko na podstawie wyników badań obrazowych. By to zrobić, konieczne jest zestawienie stanu klinicznego z wynikami badań dodatkowych. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ortopedą.