Uszkodzenie nerwu o typie neuropraksji

znaczne uszkodzenie nerwu w zakresie galęzi głębokiej jak i powierzchniowej najprawdopodopniej na poziomie dół podkolanowy główka -strzałki,przy czym rejestruje się w chwili obecnej niewielkie odnerwienie jedynie w mięśniu strzałkowym długim co może przemawiać za mechanizmem urazu otypie neuropraksji,a nie koniecznie uszkodzenia aksonalnego. Nerw strzałkowy powierzchniowy prawy szybkość przewodzenia 60,7m/s,amplituda6,6uV,AMPLITUDA ODPOWIEDZI,4mV ,blok przewodzenia na pozi.główkistrz-63%.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.