Dlaczego utrzymuje się ból pomimo leczenia uszkodzenia nerwu?

mam 41 lat i uszkodzenie nerwu strzałkowego, diagnoza-ucisk na nerw podczas snu po alkoholu, rano problem z nogą,rezonans mag. głowy oraz kręgosłupa L-S nic nie wykazał, wszystko ok, badanie EMG-przewodzenie nerwu strzałkowego w normie,odnerwienie mięśnia piszczelowego przedniego i strzałkowego dł.aktywne o miernym nasileniu-uszkodzenie włókien ruchowych aksonalne-leczenie nivalin,milgamma,,rehab. neurolog. trwa to pół roku,noga w miarę ruchoma-słaba,ale ciągły ból, czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniec na ocenę przez lekarza neurologa. Najlepiej przez lekarza zlecającego powyższe leczenie