Badanie EMG i drżenie łydek

Witam EMG łydek drżenie 2014 Cechy uszkodzenia włókien ruchowych obu nerwów strz W badanych mięśniach nie stwierdza się cech czynnego odnerwienia W mięśniu piszczelowym przednim lewym i obszernym uda lewym cechy reinerwacji 2016 EMG consulsions: miernego stopnia ubytek czynncyh włókien ruchowych nerwu strz lewego Poza tym przewodzenie w badanych nerwach i zapisy mięśni w normie Normal przewodzenia w n strz prawym i poprawa amplitudy nerwu strz lewym Czy jest poprawa

Tego typu badanie porównuje się nie na podstawie conclusi a na podstawie oceny parametrycznej. Ważna jest całość badania a nie tylko to co jest napisane we wnioskach.