Uszkodzenie rogu tylnego MM z torbielą 12 mm

Witam, 2 tygodnie temu podczas biegu coś przeskoczyło w kolanie. Na początku nie mogłem zginać kolana nawet minimalnie. Dzisiaj jest już duża poprawa. zginam i prostuje kolano prawie maksymalnie. Usg wykazało: Łąkotki: Uszkodzenie rogu tylnego MM z torbielą 12 mm. Czy konieczny będzie zabieg? Czy może uda się to wyleczyć zabiegami rehabilitacyjnymi, ile może trwać okres pełnego powrotu do zdrowia? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam :)

Raczej taki stan można leczyć zachowawczo. Rehabilitacja powinna trwać około 3-4 miesiące i raczej po takim okresie będzie można w pełni obciążać kolano. Dokładnych informacji w tym względzie powinien udzielić ortopeda prowadzący.