Uszkodzenie trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej

Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji RM w którym pisze, że nastąpiło uszkodzenie trzonu i rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej , horyzontalana szczelina pęknięcia od wolnego brzegu do brzegu torebkowego i powierzchni stalowej . Uszkodzenie III o. Boczne przyparcie rzepki. Czy mając takie uszkodzenie konieczny jest natychmiastowy zabieg? Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi.

Witam,
nie jest konieczny natychmiastowy zabieg, wszystko zależy jak się Pani czuje. Warto jednak pomyśleć o artroskopii stawu kolanowego.