Łąkotka przyśrodkowa horyzontalna, szczelina pęknięcia w rogu tylnym

mri kolana łąkotka przyśrodkowa horyzontalna szczelina pęknięcia w rogu tylnym, bez cech separacji torebkowo - łąkotkowej , śladowy wysięk w kaletce brzuchato-półbłonistej . utykam i boli przy zgięciu i wyproście

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego wyniku. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Być może będzie konieczność wykonania artroskopii.