Łąkotka przyśrodkowa horyzontalna, szczelina pęknięcia w rogu tylnym
mri kolana łąkotka przyśrodkowa horyzontalna szczelina pęknięcia w rogu tylnym, bez cech separacji torebkowo - łąkotkowej , śladowy wysięk w kaletce brzuchato-półbłonistej . utykam i boli przy zgięciu i wyproście

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego wyniku. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Być może będzie konieczność wykonania artroskopii.