Uszkodzenie skóry a obfite krwawienie

44 lata. Syn jeździł mi po plecach autkami. Poczułem szczypanie w jednym miejscu. Patrzę w lustro i widzę małą wypustkę, coś jakbym na piersi miał korbkę a na plecach otworek przez, które wyjechało mielone mięso. Zerwałem to i przeraził mnie niezły krwotok z tak małej ranki. Plecy, podłoga we krwi. Osuszyłem miejsce wacikiem, przemyłem spirytusem i załozyłem opatrunek. Będę to obserwował ale czy ktoś może wiedzieć co to mogło być? U mnie na wiosce do dermatologa czeka sie pół roku. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by bez bezpośredniej oceny odpowiedzieć na pytanie czym jest opisana zmiana. Jeśli czas oczekiwania do dermatologa jest tak długi, proszę udać się do lekarza POZ.