Uszkodzone łąkotki przyśrodkowe a ból biodra
Mam 30 lat i uszkodzone łąkotki przyśrodkowe(róg tylni)w obu kolanach, uszkodziły mi się bez konkretnego powodu jedna łąkotka jak wstawałam z ziemi w 2013 a teraz w sierpniu druga nawet już nie wiem w jakim momencie może jak szłam albo kucałam(mam rezonans na oba).W obu kolanach zaczęło się od tego, że coś mi w nich przeskoczyło i później już bolało z tyłu. Nie rozumiem dlaczego bez powodu mam uszkodzone łąkotki a do tego boli mnie w biodrze i jak lekarz mi wyginał nogi to przeskakiwało wbiodrze

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane uszkodzenia łąkotek bez wątpienia nie pojawiły się "bez powodu". Mogą być bowiem wynikiem choroby zwyrodnieniowej, urazów jak i wielu innych przyczyn. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ortopedą.