Uszkodzony nerw w oku u 38-latki

Od kilku lat mam uszkodzony nerw w oku wszędzie byłam wszyscy są bezradni załamują ręce nawet już okulary żadne nie pomogą czy jest jeszcze nadzieja że będę lepiej widzieć da się coś zrobić pozdrawiam Beata

Witam. Niestety nie mam możliwości odpowiedzi na to pytanie bez zapoznania się z całą historia choroby, wynikami badań itd. Sugeruję konsultację z Kliniką Okulistyki najbliższego szpitala akademickiego.