Utkanie skóry z obecnością rozproszonych skąpych nacieków limfocytarnych w skórze właściwej

Interpretacja badania histopatologicznego skóry. Rozpoznanie kliniczne:Naevus pigm. (?) cutis p.sin Wycięta elipsa skórna z grzbietu stopy, 18x6x1mm. Opis:Utkanie skóry z obecnością rozproszonych skąpych nacieków limfocytarnych w skórze właściwej.Obraz histologiczny przemawia za dermatitis. Porównując zdjęcia dermatitis w sieci, mogę stwierdzić,że moje znamie nie było WCALE podobne. pojawiło się z dnia na dzień-gładkie, nie swędzące, bez zadnych objawów. Czy może to być coś innego? Dziękuję!

Witam , my - onkolodzy wierzymy rozpoznaniom postawionym przez specjalistów histopatologów!!! Zdjęcia w sieci nie są ŻADNĄ podstawą do porównań czy rozpoznań!!! Nie podejmuję się odpowiedzieć czy to może być coś innego!!! Wierzę rozpoznaniu histopatologicznemu! z.żurawski