Interpretacja wyniku badania histopatologicznego ze znamienia barwnikowego na skórze

witam! Bardzo proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego wyciętego znamienia barwnikowego na skórze. Co oznacza wynik haemangioma cavernosum cutis dorsi [M-9121/0]. Bardzo proszę o odpowiedź czy jest to coś poważnego, czy należy się martwić?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tłumaczenie rozpoznania brzmi:
Naczyniak krwionośny jamisty skóry grzbietu.
Jest to zmiana typu łagodnego. Niemniej jednak po otrzymaniu wyniku badania należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.