Utrata masy ciała a bolesność nadbrzusza
proszę o poradę i interpretacje wyników. Od 4 m-ca mam bóle nadbrzusza utratę masy ciała zgagę odbijanie się po posiłku wykonano tk wątroba kilka torbieli do 10 mm nerki torbiele od 5 mm do 15 mm liczne węzły krezkowe w osi krótkiej do 8mm powyżej wpustu żołądka węzeł12x10 mm gastroskopia żołądek w świetle zalega treść żółciowa błona śluzowa trzonu i antrum kilka nadżerek zapalenie błony śluzowej choroba główna k 31 reszta prawidłowa bez zmian test ureazowy ujemny morfologia w normie

MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie być może konieczne jest wykonanie także Kolonoskopii. Bez zapoznania się ze wszystkimi wynikami ciężko jest coś więcej powiedzieć.