Utrata możliwości chodzenia, uszkodzenie nerwów wzrokowych, utrata mowy i agresja u męża

Mój mąż w ciągu trzech dni przestał chodzić ma uszkodzone nerwy wzrokowe nie mówi i stał się agresywny. Wszystkie wyniki miał w normie tomografie i rezonansy nic nie wykryły a jego stan się pogarszał.Nikt nam nie umiał pomóc lekarze rozkładali ręce a on jest jeszcze młody bardzo proszę o pomoc Wandzia

Konieczny PILNY kontakt z NEUROLOGIEM, pilna diagnostyka szpitalna, skoro, jak Pani pisze : "Mój mąż w ciągu trzech dni przestał chodzić ma uszkodzone nerwy wzrokowe; nie mówi i stał się agresywny.
Wszystkie wyniki miał w normie tomografie i rezonansy nic nie wykryły a jego stan się pogarsza"
Czy mąz nie miał przedtem podobnych zaburzeń? Czy był całkiem zdrowy i sprawny?