Utykanie na nogę u 15-miesięcznego dziecka

Witam .moja córka w obecnej chwili skończyła 15miesiecy. Chodzi i biega ale od jakiegoś czasu zauważyłam że utyka na lewą nogę i tak jak by do środka szła nóżka . I mam pytanie gdzie się mam udać i co to może być i jest szansa żeby z tego wyszla

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza pediatry, po wstępnym badaniu będzie mozna zdeycowac o konieczności rozszerzenia diagnostyki.