Uwypuklenie w obrębie czaszki a możliwe przyczyny
Witam! U mojej corki wyczułam uwypuklenie na czaszce, jakby taka kość. W rtg wyszło, ze jest to powiększona blaszka zewnetrzna bez oznak złośliwości. Chcialabym zapytać co to oznacza i co dakej powinnam zrobić. Corka ma 23 lata. Bardzo sie o to martwię. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Szukalam w internecie, nic nie moge znalezc na ten temat. Z jakim lekarzem powinnam sie skontaktowac?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, o ewentualny kontakt proszę z neurochirurgiem, jednakże jeżeli opisano taką zmianę to jest to jedynie kwestia kosmetyczna w tym momencie i nie ma się o co martwić. Pozdrawiam.