Do jakiego specjalisty udać się z objawami zawrotów głowy i uciskiem czaszki?

Witam, Od tygodnia odczuwam silne zawroty glowy i ucisk w czaszce, jakby nie bylo tam miejsca. Objawy wystepuja caly dzien, ale najbardziej odczuwalne sa rano, w poludnie i w nocy. Dodam, iz diagnozuje sie w kierunku zaburzen hormonalnych (nadmiar meskich hormonow) oraz ciesni nadgarstka (dretwienie palcow jednej reki, bol nadgarstka i lokcia). Ponadto mam problemy z koncentracja i pamiecia. Dlatego chcialabym sie upewnic, do jakiego specjalisty powinnam sie z tym udac? Mam 31 lat.

Witam!
Z zawrotami i bólem głowy należy zgłosić się do neurologa i laryngologa, cieśń nadgarstka - neurochirurg, hormony - endokrynolog. Generalnie proponuję Poradnię Zdrowia Psychicznego - po badaniu zaproponują odpowiednią terapię. Dolegliwości somatyczne bardzo często mają podłoże nerwicowe i leczenie wówczas jest całkiem inne. Szczególnie tzw. objawy wędrujące i zmienne są charakterystyczne dla zaburzeń emocjonalnych.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.