Uwypuklenie z prawej strony brzucha 15 miesięcy po porodzie

Witam. Jestem 15m po CC. Około 4mies po porodzie cwiczylam brzuch. Zauwazylam, że leżąc na plecach, z prawej strony podbrzusza wychodzi mi uwypuklenie. Jest dość duże, twarde i widać to gołym okiem. Nie boli, ale odczuwam dyskomfort i odnosze wrażenie, jakby to przeciskalo się przez jelita i uwidocznialo się. Po kilku dotknieciach chowa się. Lekarz nic nie wyczuł. Nie wiem czy to pojawiło się przed ćwiczeniami czy po, bo podczas ćwiczeń często ogladalam brzuch i szukalam efektów. Co to może być?

Witam , wg.Pani opisu może to być przepuklina,ale nie jestem w stanie na odległość W-wa-Iława bez zbadania ocenić sytuacji!!! Proszę zgłosić się do chirurga celem badania i podjęcia decyzji co do dalszego postępowania!!! z.żurawski