Twardy brzuch i zatwardzenie a operacja przepukliny pachwinowej

Szanowni Panstwo. Oczekuje na operacje przepuklin tzn,mam 2 pachfinowe przepukliny po lewej i prawej strony. Mam zatwardzenie,nie robie kupy 1 dzien i mam twardy brzuch i duzy jak kobieta w ciazy. Bylem u lekarza lecz dal mi saszetki do picia o nazwie Laxido,wypilem juz 4 i nic mi nie pomaga,co mam zrobic? Pozdrawiam. Dariusz G.

Witam , trudno jest mi poradzić na odległość W-wa-Włocławek, prosze udać sie do najbliższego szpitala na SOR!!!!! z.żurawski