Niewidoczna przepuklina pachwinowa

mam przepuklinę pachwinową , według lekarza bardzo mała , nie widoczna i nie uwypukla sie w normalnej pozycji , małe wybrzuszenie podczas wysiłku . czy możliwe aby przepuklina powodowała ucisk na pęcherz -częste oddawanie moczu i uczucie pełnego brzucha ? gdzie zlokalizowany jest ból przy przepuklinie ? dodam że nie boli mnie miejsce gdzie jest przepuklina , a brzuch w dolnej części , kolonoskopia ok usg ok

Nie potrafię odpowiedzieć na odległość W-wa-Zduńska Wola - bez zbadania pacjenta!!! Proponuję omówić temat z lekarzem prowadzącym i ew.wykonać dodatkowe badania!!! zż