Vibin Mini a przesunięcie miesiączki

witam, przesunełam okres tabletkami vibini mini a mimo to wysepuje krwawienie w 3 planowanym dniu przyjmownia tabletek placebo, czy to moze znaczyc cos złego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wpływ na krawienie moga mieć także inne czynniki, infekcja, spożywanie alkoholu, stres, zmiana klimatu, jeśli przy nastepnym opakowaniu sytuacja sie powtórzy radzę skontaktować się z ginekologiem.
Pozdrawiam