W jaki sposób leczy się AZT?
Witam. Mam prośbę dot. interpretacji wyników. W usg tarczycy, wyszedł obraz typowy dla AZT. TSH 1.83 uIU/ml, ATG 11,14 IU/ml (zakres 0-6), TPO 1,02 IU/ml (zakres 0-5,61). Proszę o interpretację, czy te wyniki mogą wskazywać na AZT, czy należy podjąć jakieś leczenie?Chciałabym również w najbliższym czasie zajść w ciążę, czy powinnam zrobić jeszcze dodatkowe badania w tym kierunku? Dziękuję i pozdrawiam!

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
należy udać się do lekarza edokrynologa i na podstawie całokształt obazu klinicznego i wyników badań dodatkowych określić optymalne dalsze postępowanie
konieczna wizyta u lekarza edokrynologa i ocena całokształtu obrazu klinicznego i określenie dalsze postępowania