W jaki sposób leczyć chorobę skóry?

Od 4 lat mam chorobe skóry,po spaniu/kąpieli jestem odcisniety,jak sie dotkne robi sie czerwony placek.pod skórą są czerwone naczynka ktore znikają po czasie.skóra cała piecze,na dłoniach jest sucha,usta mam czerwone i rozmazane,śluzówki w nosie suche od 4 lat.swędzi mnie z lewej strony ucho i gardło,oczy/powieki mnie pieką.nawet czubek penisa robi sie czerwony,jak przy infekcji,poty- uderzenia punktowe dziwnego palenia/gorąca ciała tarczyca,alergia-wszystkie testy mozliwe,hiv,sjorgen,wykluczone

Lek. Tomasz Budlewski

czy były wykonywane badania w kierunku chorób alergicznych? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można cos więcej powiedzieć. sądzę że wskazana jest konsultacja lekarza dermatologa.