W jaki sposób leczyć polipa na tarczycy?

Witam. Mam pytanie polip na tarczycy. Jak sie go leczy , czy go trzeba wyciac czy mozna go leczy lekami i czy to jest cos groznego. Prosze o szybka odpowiedz poniewaz bardzo sie martwie.

Piotr Pilarski

Wydaje mi się, że ma Pani na myśli guzek tarczycy. Wszystko zależy od jego obrazu w USG, wyników badań dodatkowych. Leczy się operacyjnie lub tylko się obserwuje wykonując regularnie badanie USG.

Pozdrawiam.