Czy przy PCOS można regularnie miesiączkować?

Witam serdecznie. Bede wdzieczna na szybka i rzetelna odpowiedz, poniewaz zalezy mi na czasie, otoz: Czy przy chorobach jajnikow (np. PCO) mozna miec regularne miesiaczki i dobre wyniki hormonow? Moje 2. pytanie: Czy nadwrazliwosc na androgeny u kobiet sie leczy, gdy objawy sa bardzo dokuczliwe? Z gory dziekuje! Marlena.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Możliwe jest wdrożenie leczenia. Możliwe jest normalne miesiączkowanie i prawidłowe poziomy hormonów.