W jaki sposób objawia się stłuszczenie wątroby?

WITAM.PO BADANIU USG STWIERDZONO U MNIE STLUSZCZENIE WATROBY 1/2 STOPNIA.CO TO OZNACZA.DODAM ZE NADUZYWALEM ALKOHOLU I DIETA TEZ BYLA NIEZDROWA.wATROBA NIE POWIEKSZONA.ODCZUWAM BOL I DYSKOMFORT POD PRAWYM ŁUKIEM ZEBROWYM.CZY STLUSZCZENIE WATROBY BOLI?

Lek. Tomasz Budlewski

Dolegliwości mogą wynikać z choroby wątroby. Konieczne jest poznanie wyników badań krwi. Konieczne jest zaprzestanie spożywania alkoholu oraz zmiana diety na lekkostrawną i ubogotłuszczową. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.