W jaki sposób pozbyć się trądziku i problemów skórnych?

Witam, od ponad 5 lat mam tradzik i przez ostatnie 6 miesiecy mam problemy skorne na glowie. Pojawiaja mi sie krosty na calej glowie a co najgorzej mam strasznie dziwna skore na linii wlosow nad czolem, jest wysuszona i swedzaca i co najbardziej mnie depresuje to wypadajace wlosy. Przez ostatnie kilka miesiecy zrobily mi sie zakola i niewiem co z tym zrobic. Bylem u lekarza i przepisal mi antybiotyk ktorego nigdy w zyciu nie bede w stanie sobie zafundowac. Jest tutaj cos co by lekarz mi pomogl

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.

Ze skórą głowy prosze zgłosić sie do trychologa, lekarz wykona trychoskopię, zleci odpowiednie badania i wdroży leczenie