W jakim cyklu mogę odstawic Mozarin?

Biorę Mozarin 20mg od 8 m-cy (wcześniej brałam 10mg przez 3 miesiące) i chcialabym go odstawić. W jakim cyklu mogę to zrobić, aby uniknąć jakichś nieprzyjemności? Z góry muszę powiedzieć, że na razie nie mam możliwości pójścia do psychiatry. Dodam, że jestem od blisko roku w terapii, wspólnie z terapeutka twierdzimy, że odstawienie leku będzie dobrym krokiem i to dobry moment.

Bezpiecznie będzie ok 2 miesięcy na dawce 15 mg, pozniej zejść do 10 mg i na tej dawce chwile zostać. Dalsze schodzenie- w zależności od samopoczucia- dobrze byłoby uzgodnić z lekarzem prowadzącym.