Jak bezpiecznie odstawić Paroksetynę?

Jak bezpiecznie zejść z paroksetyny 20 mg? Witam, jestem kobietą mam 22 lata. Paroksetynę przyjmuję od ponad pół roku, czuję się świetnie od kilku miesięcy. Mój lekarz stwierdził, że będziemy mogli schodzić z tabletek, lecz przez koronawirusa nie mogę sie skontaktować z lekarzem. Zatem jak bezpiecznie dokładnie schodzić z paroksetyny 20mg?(paroxinor) Bardzo proszę o precyzyjne szczegółowe odpowiedzi.

Witam! Odstawianie SSRI powinno być powolne: przez 2 tygodnie 1/2 tabl. rano; potem 1/2 tabl. rano, ale co drugi dzień (8-10 dawek i odstawić. Na ten okres należy mieć dobrze nakreślony plan zajęć i go realizować. Powodzenia W. Łuczkowski.