W jakim wieku u dziecka powinno się przeprowadzić myringoplastykę?

Witam w jakim wieku u dziecka powinno sie przeprowadzic myringoplastyke?Moja corka ma 8 lat lekarz w angli chce już operowac,ale bylismy na konsultacji u pl lekarzy i mowia ze w wieku 12 lat dziecka.Nie wiem co robic czy czekac czy robic już?Dodam że z uchem nic się nie dzieje nie ma dużego ubytku sluchu,nie zamaczamy wogole ucha od 2 i poł lat.Bede wdzieczna za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza laryngologa i kierowac się jego zaleceniami