W prawych przydatkach podejrzany cień o nierównych zarysach, lewe przydatki bez oznak patologicznych

USG ginekologiczne.Trzon macicy prawidłowej wielkości. W prawych przydatkach podejrzany cień o nierównych zarysach.Lewe przydatki bez oznak patologicznych. Co robić? OB: 12, CA125: 6,18. Miesiączki regularne ale obfite. Co to może być? Czy to coś poważnego? czy może to być ciąża? Czy coś innego? bardzo prosze o porade.

Renata GrzechociĹska

Należy udać się do ginekologa, który pokieruje dalszą diagnostyką.