Wątroba o nieznacznie podwyższonej drobnoziarnistej echostrukturze w wyniku USG przy WZW typu B

Mam wirusa od 15 lat, (wzw typu b), obecnie mam 25 lat, byłam leczona interferonem, cofnęło się włóknienie,wiremia caly czas na niskim poziomie, inne wyniki krwi prawidłowe. tylko jedna rzecz mnie dręczy, miałam robione usg. wątroba o nieznacznie podwyższonej drobnoziarnistej echostrukturze" i to mnie zaniepokoiło, czy to może być marskość? przy tak dobrych wynikach krwii? czy ufać lekarzowi wykonującemu to badanie? (on sam stwierdził, że to tylko subiektywna ocena). proszę o odpowiedź;)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W razie wątpliwości proszę powtórzyć badanie oraz udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.