Wędrujący świąd, pręgi przy zadrapaniach
Witam,od 3miesięcy mam wędrujący świąd pojawiają się pręgi przy drapnięciu,po chwili zanika,morfologia ,cholesterol ,glukoza norma,pół roku temu usg brzucha norma ,od roku garściami wyp.włosy ,brałam ostatnio amertil biotebal,wit.c1000mg,magnez400mg,galaretki,loxon 2%,3dni temu świąd i krosta u nasady kciuka,wczoraj zauważyłam tu guzek pod skórą 1cm,ciśnienie od 2tyg.podwyższone cardilopin,skurcze łydek,drętwienie palców nóg,mam40lat,kobieta,co to może być i jakie badania,

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wykonałbym ponownie USG oraz próby wątrobowe i morfologie krwii. Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie postawić wstępnego rozpoznania. Sugeruję kontakt z dermatologiem.