Wiarygodność wyniku testu bbhcg

Witam,dnia 22.01 robilam test ciazowy i wyszedl pozytywnie,nastepnie dnia 24.01 robilam bhcg i wyszlo

Witam! Badanie poziomu bHCG z krwi jest oznaczeniem dokładniejszym niż popularne testy ciążowe dostępne w aptekach. Nie mniej jednak najbardziej wiarygodne są seryjne oznaczenia tego hormonu z krwi. Wynik w każdym wypadku powinien być skonsultowany z ginekologiem.