Wpływ leku ziołowego Tonaxinum na wynik testu ciążowego

Robilam ostatnio test ciazowy i wyszedl pozytywnie ale w tym samym dniu bralam lek ziolowy na depresje tonaxinum czy mogl on zafalszowac wynik? dzisiaj robilam test z krwi ale wczoraj bralam tonaxinum i dzisiaj po badaniu czy mogl zafalszowac czy da prawdziwy wynik?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyjmowany preparat nie wpływa na wiarygodność testu ciążowego.