Wiarygosność testu betaHCG 20 dni po stosunku

Witam. Czy test z krwi beta HCG wykonany po 20 dniach od zblizenia z partnerem ktory wyszedl negatywny bedzie juz w 100 % wiarygodny i nie musze sie obawiac ciazy?Dodam tez ze robilam w tym terminie rowniez test z moczu ktory wyszedl negatywny. Dodam tez ze 3 dni po zblizeniu dostalam miesiaczke,mimo to sie boje gdyz od kilku dni pieką mnie jajniki. Czy moge wykluczyc ciaze ?
ponad rok temu

Witam. Test wykonany w tym okresie jest jak najbardziej wiarygodny. Nie ma Pani powodów do niepokoju. Klucie jajników może być związane ze zbliżającą się owulacją.