Widoczne naczynka w oczach

Witam. Mam 18 lat. W moich oczach widać naczynka. Nie są przekrwione ani nic tylko poprostu mam dużo czarnych kresek. Oczy nie bolą ani nie mam problemów z widzeniem. Chodzi poprostu o to że dziwnie to wygląda. Chciałem zapytać czy możliwe że poprostu taka jest moja uroda czy to może być jakaś choroba?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany zmiany wymagają kontroli lekarskiej. Proszę udać się na wizytę do specjalisty okulisty, który pokieruje procesem diagnostycznym. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.