Zaczerwienione oczy a przyjmowanie środków przeciwbólowych

Od kilku miesiecy mam problem z oczami,które np. dzisiaj i jutro mam czerwone jak królik..potem mam 2-3 tyg. normalne i znowu czerwone. W miesiacu czerwcu 2013 roku miałam przeprowadzoną artroskopie kolana.Ok. roku przez zabiegiem musiałam zażywać środki p/b w wiekszości był to Nimesil,po operacji przez dłuzszy czas zażywałam 3*1 tabl.ibuprofen 600, potem przeszłam na Diclofenak 50mg.Od ok. miesiaca próbóje żyć bez śr.p/b Nie mam pojęcia czy to śr.p/bólowe czy coś innego,nie moge znaleść przyczy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże zapalne. Proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni okulistycznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.