Niewielkie plamienia, nabrzmiałe sutki i potliwość a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam serdecznie chcialam zapytac czy mozliwe bym byla w ciazy ?ostatnia miesiaczke mialam 12 stycznia taka slaba przez trzy dni nastepnie miesiac czasu nic,a od trzech dni mam krew w srodku i male plamienia ale to nie okres,sutki ciagle stoja sa nabrzmiale,i dodam ze robilam juz 3 testy i kazdy wyszedl negatywny ,i poce sie w nocy co to moze byc prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy zostały wykonane prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.