Widoczne niewielkie nawarstwienie okostnowe i niewielkie pogrubienie warstwy korowej
Zrobiłam rtg barku/ramienia AP+ bok prawy.W opisie pisze,że w połowie trzonu kości ramiennej od strony bocznej widoczne niewielkie nawarstwienie okostnowe i niewielkie pogrubienie warstwy korowej na dł.ok.20 mm.Co to znaczy?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Nie miała Pani złamanej tej kości? Wynik może o tym świadczyć.
Pozdrawiam